<oembed><version>1.0</version><provider_name>V&#x169; L&#xEA; Tech</provider_name><provider_url>https://vuletech.com/en/</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://vuletech.com/en/author/admin/</author_url><title>CS AR-93V024 - V&#x169; L&#xEA; Tech</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="xymsR1mSkq"&gt;&lt;a href="https://vuletech.com/en/san-pham/cs-ar-93v024/"&gt;CS AR-93V024&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://vuletech.com/en/san-pham/cs-ar-93v024/embed/#?secret=xymsR1mSkq" width="600" height="338" title="&#x201C;CS AR-93V024&#x201D; &#x2014; V&#x169; L&#xEA; Tech" data-secret="xymsR1mSkq" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://vuletech.com/wp-content/uploads/2021/06/CS-AR-93V024.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>360</thumbnail_width><thumbnail_height>360</thumbnail_height><description>[vc_row][vc_column width=&#x201D;1/2&#x2033;][vc_single_image image=&#x201D;3969&#x2033; img_size=&#x201D;full&#x201D; alignment=&#x201D;center&#x201D;][/vc_column][vc_column width=&#x201D;1/2&#x2033;][vc_custom_heading text=&#x201D;CS AR-93V024&#x2033; use_theme_fonts=&#x201D;yes&#x201D;][vc_column_text]Elevator safety module with EN 81 General Features Function: Monitor operation of elevator with floor, according to EN81, Category 4, PL e, SIL 3, 3NO safety contact, auxiliary 1NC (CS AR-93) Terminal: Screws Power: 24 Vac / dc [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs][vc_tta_section title=&#x201D;T&#xE0;i li&#x1EC7;u&#x201D; tab_id=&#x201D;1624692326051-398233e7-45fa&#x201D;][vc_column_text] Type File General Catalog ZE_GCL02A19-ENG_123-134</description></oembed>